AmCars Blog

Швидка доставка автомобілів із-за кордону

Зарубіжні машини стали більш доступні громадянам нашої держави, а тому доставка авто з США стала користуватися великим попитом у всіх верств населення. На дорогах з ‘являється все більше іномарок з Америки, Європи, Японії та Китаю – і до цього є цілком певна тенденція.

Багато автомобілістів бажають доставити авто з США, тому що вважають, що якість збірки, комплектуючі і технічні характеристики зарубіжних транспортних засобів незрівнянно кращі, вітчизняних.

До того ж завдяки розвитку контейнерних перевезень і модернізації Одеського порту доставити авто з США в Україну можна швидко і недорого.

Нижче ви дізнаєтеся ціну на машини за кордоном, вартість доставки авто, особливості доставки і чому варто вибрати компанію “AmCars” для надійного співробітництва.

Також ви познайомитеся з типовим процесом доставки автомобілів з США – його термінах, митному контролі та умовах гарантії.

Скільки коштує автомобіль зі США?

Так як Сполучені Штати активно розвивають автомобільну промисловість, ринок в країні дуже насичений і конкуренція там величезна. Відповідно, ціни на авто там набагато нижчі, ніж в Україні. Різниця того, скільки коштує автомобіль у США і нашій країні становить близько від 20 до цілих 60% навіть на нові заводські моделі.

Наприклад, Nissan Navara в Україні коштує близько 32 тис. у.о, а пригін його з Америки обійдеться майже на третину дешевше. Ще приклад – новий Toyota Yaris Гібрид від офіційного дилера в Україні продається майже за 25 тис. у.о., а вартість його при використанні послуг компанії “AmCars”, складе всього близько 19-20 тис. у.о. Сам же перегін авто з Америки складе всього 5-15% від вартості.

Причому різниця зачіпає не тільки моделі з конвеєра, але навіть старі авто, пробіг яких може бути мінімальний – 500-1000 км. У цьому випадку доставка автомобілів з Америки стає особливо вигідною, так як купити сучасний автомобіль можна більш, ніж в 2-3 рази нижче, ніж в Україні. Якщо, наприклад, класичний Volkswagen Passat у нас коштує близько 7000-8000 у.о., то з-за кордону він прийде за ціною в 2000-3000

Вартість доставки автомобіля з США

Клієнти часто задаються питанням – чи виправдовує ці ціни вартість доставки автомобіля з США? Насправді вона така велика, як може здатися на перший погляд.

Залежить вона від того з якого порту відправляється вантаж і в який порт прибуває (частіше все – це Одеса). Навіть з найдальшої морської точки Америки – Лос-Анжелеса вартість доставка авто з США обійдеться всього в 1200 у.о, а з Савану (Savannah), Нью-Йорку (New-York), Маямі (Miami) – всього близько 900 у.о.

Також у перевезення потрібно включити витрати для переміщення авто від місця перебування до порту по суті – зазвичай близько 300-500 у.о. І навіть при цьому доставка авто з США і ціна на неї виправдовує покупку в рази і покриває ризики вітчизняного ринку.

Головні плюси купівлі та перевезення авто зі США

Великий асортимент – понад 50 мільйонів автомобілів щодня

Ціна – перевага у вартості до 60%

Комплектація – зазвичай вона більш розширена і якісна, ніж в Україні;

Стан – навіть старі авто виграють у вітчизняного ринку;

Прозорість – перед покупкою запитується історія машини.

Процес купівлі авто зі США в Україні

Зазвичай він відбувається на аукціонах, працюватися з яким слід професіоналам, які знають тенденції американського ринку. Від цього залежить і якість, і фінальна ціна на вживану або нову машину і на доставку авто з США в Україну. Сам процес складається з декількох етапів, які здійснюють наші співробітники:

  1. Укладення договору з компанією “AmCars”.
  2. Вибір аукціону – зазвичай це IAAI, Copart або Manheim.
  3. Робота з аукціоном аж до покупки авто.
  4. Оплата виграного автомобіля.
  5. Прорахунок і оплата транспортування.
  6. Переправлення авто в Україну.
  7. Розмитнення авто.
  8. Відправка авто в ваш регіон або область.

Кожен етап наші співробітники окремо контролюють і ви можете просто чекати, поки ваше шикарне і бажане авто доїде до вас додому. Якщо ви побажаєте, доставка автомобіля з США в Україну може відбуватися і під вашим особистим контролем.

Для попереднього розрахунку вартості можна використовувати калькулятор з параметрами моделі, року і вартості.

Терміни доставки автомобілів з США

Зазвичай типові терміни доставки автомобілів з США в порт становлять від 30 до 40 днів, залежно від регіону США, де придбана машина. Вони включають як транспортування до порту відправки, так і термін розмитнення машини.

Якщо ви вирішили замовити авто з США, ви можете звернутися до наших менеджерів або відправити форму заявки на сайті онлайн. Перед початком процесу покупки, ви отримаєте всі необхідні консультації і будете повністю розуміти суть процесу.